PAKIETY PROJEKTOWE

PROJEKT FUNKCJONALNY

Zaproponujemy Ci kilka układów funkcjonalnych mieszkania lub domu, które w pełni wykorzystają potencjał powierzchniowy Twoich wnętrz. Pakiet  zawiera rozkład mebli ruchomych i zabudowy meblowej.

Opcje dodatkowe: 

-inwentaryzacja

-rysunki wykonawcze (zmiany budowlane, elektryka, instalacje wodno - kanalizacyjne)

ARANŻACJA WNĘTRZA

Zajmiemy się koncepcją estetyczną wnętrza. Przygotujemy rzuty pomieszczeń- projekt funkcjonalny z aranżacją, koncepcję kolorystyczną w formie kolażu - moodboard,

oraz rysunki wykonawcze z rozplanowaniem instalacji wod-kan i elektrycznej, rysunki podłóg i sufitów podwieszanuch, a także zaznaczone zmiany budowlane i rozplanowanie oświetlenia.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE!
PROJEKT KOMPLEKSOWY

Stworzymy dla Ciebie projekt funkcjonalny, zestawienie materiałów i produktów, realistyczne wizualizacje, rysunki mebli projektowanych oraz dokumentację techniczną dla wykonawców, dzięki której możliwe będzie wykonanie wnętrza w pełni zgodnego z wybraną wizją projektową. Projekt kompleksowy opiera się na pracy na określonym budżecie. Tworzymy zestawienie z użytymi w projekcie elementami, ze wskazaniem cen, ilości oraz miejsca zakupu. 

NADZÓR AUTORSKI 

Pakiet zawiera pełen zakres projektu kompleksowego,  do tego doradzimy w zakupach, w tym odbędziemy z Tobą wizyty w sklepach (ok 5-6 h), a także pojedziemy na miejsce budowy (dwie wizyty) w celu nadzoru nad wykonywanymi pracami budowlanymi i remontowymi. Zapewniamy nieograniczony kontakt telefoniczny i mailowy z wykonawcami.

PROJEKT ON-LINE

Możemy zaprojektować Twoje wnętrze, także bez kontaktu bezpośredniego - gdziekolwiek mieszkasz jesteśmy do Twojej dyspozycji. Potrzebujemy jedynie dokładnych wymiarów pomieszczeń oraz kontaktu telefonicznego lub poprzez wideo-rozmowę (korzystamy z programu skype).