TOTIUS STUDIO

Studio powstało w 2015 roku, tworzymy zgrany zespół projektowy dla którego najwyższą wartością jest jakość, którą kierujemy się w tworzeniu dla Ciebie projektu. Skupiamy się na kreowaniu wnętrz ergonomicznych o wysokiej wartości estetycznej.

 

Dzięki szerokiemu doświadczeniu w projektowaniu - łączymy umiejętności nabyte w czasie edukacji - projektowanie scenografii, wystaw, przestrzeni interaktywnych i architektury z doświadczeniem zawodowym z zakresu projektowania wnętrz i modelowania 3D. 

Zapewniamy najwyższą jakość usług dzięki pełnemu zaangażowaniu w pracę, którą wykonujemy z pasją.
Wiemy, że wnętrze w jakim przebywamy znacząco wpływa na nasze samopoczucie i poziom energii.

Wierzymy  w nasze motto:

"Zmień swoje życie - zacznij od wnętrza"


​Zespół Totius Studio.

JAKOŚĆ !
PASJA!
ZMIANA!

PROJEKTANCI:

mgr.inż. arch.

Moja fascynacja projektowaniem zaczęła się już we wczesnych latach szkolnych. Zawsze marzyłam o byciu architektem wnętrz. Dziś jestem szczęśliwa mogąc realizować się na tym polu. W projektowaniu najbardziej pociąga mnie operowanie strukturą, formą i detalem. Architektura wnętrz jest dla mnie procesem łączącym ze sobą odpowiedzialność za funkcjonalny aspekt projektu z satysfakcją płynącą z tworzenia czegoś wyjątkowego. Dzięki wykształceniu zdobytemu zarówno na Akademii Sztuk Pięknych jak i na Politechnice udaje mi się skutecznie połączyć funkcjonalność z estetyką.

DOMINIKA MAGOŃ
 

KATARZYNA BORKOWSKA
 

mgr.sztuki

W pracy najważniejsza jest dla mnie ergonomia

i estetyka projektu. Lubię wnętrza zrównoważone

i scalone stylistycznie, gdzie elementy wzajemnie się przenikają tworząc całość.
Moja edukacja artystyczna zaczęła się we wczesnej młodości, przez sześć lat uczęszczałam do Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych we Wrocławiu, na kierunek reklama wizualna. Ukończyłam także Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Architektura Wnętrz, podczas studiów przez 3 lata brałam udział kształceniu w kierunku scenografii teatralnej.