CZY WIESZ ŻE?

- Wnętrze w jakim przebywasz ma znaczący wpływ na Twoje samopoczucie

i poziom energii w ciągu dnia.

- Koszt projektu wnętrza jest niewielkim procentem wartości całej inwestycji. Zazwyczaj mieści się w przedziale od 1-3% całości budżetu (na  kupno nieruchomości, wyposażenie i prace budowlane).

- Koszty zmian projektowych wzrastają wraz ze stopniem zaawansowania robót budowlanych. Im później zdecydujesz się na współpracę z profesjonalnym architektem wnętrz, tym więcej możesz stracić pieniędzy, czasu i dobrego samopoczucia.

- Dobry projekt wnętrza znacząco podnosi wartość Twojej nieruchomości.

-Współpracując z architektem wnętrz już od momentu zakupu i odbioru nieruchomości unikasz wielu niepotrzebnych komplikacji i późniejszych kosztownych zmian Twojego wnętrza.

-Nawet przy niewielkich możliwościach finansowych warto wziąć pod uwagę współpracę z profesjonalistą. Wskaże on jak w optymalny sposób wykorzystać Twój budżet.

TOTIUS STUDIO NA TLE KONKURENCJI 

Przedstawiamy kilka faktów o nas, które być może pozwolą Ci podjąć decyzję o współpracy z naszym biurem:

1. To co wyróżnia nas na tle innych to nasze szeroko rozumiane doświadczenie projektowe. Projektowałyśmy scenografie teatralne, przestrzenie wystawiennicze, meble, budynki i domki jednorodzinne. Zawodowo tworzymy wnętrza domów, mieszkań i przestrzeni dla firm, a także zajmujemy się  modelowaniem 3D.

2. Istotnym elementem naszej pracy jest tworzenie spersonalizowanego wnętrza dla klienta. Wnętrza, które jest możliwe do wykonania, jest ergonomiczne i odpowiada na wszystkie potrzeby inwestora, takie, które zachwyci wszystkich znajomych i rodzinę doskonałym designem bez straty na funkcjonalności.

3. Jesteśmy terminowe. Czas jest dla nas bardzo istotny. Jak mówi polskie przysłowie "czas to pieniądz". Działamy według ustalonego harmonogramu i terminów, których nie przekraczamy. Szanujemy Twój czas, dlatego podchodzimy bardzo poważnie do terminowości każdego etapu projektu.

4. Opracowany i sprawdzony przez nas system przeprowadzania pierwszej rozmowy z inwestorem pozwala dokładnie sprecyzować Twoje potrzeby i uniknąć późniejszych niedopowiedzeń i rozczarowania z Twojej strony. Praca z nami jest klarowna, a każde zapytanie inwestora jest wyjaśniane na bieżąco.

5. Pracujemy według ustalonego z inwestorem budżetu. Razem z Tobą decydujemy o priorytetach. Wiemy ile kosztują usługi oraz jak i gdzie dobrze wykorzystać określoną kwotę pieniędzy. Podpowiemy na czym można ewentualnie można zaoszczędzić a gdzie lepiej postawić na najwyższą jakość bez względu na cenę.

6. Jesteśmy pozytywnymi osobami, które stale starają się udoskonalać świat. Z uśmiechem czekamy na pracę z Tobą!

ILE KOSZTUJE PROJEKT?

Koszty naszych usług oscylują w granicach średnich cen rynkowych za wykonanie projektu wnętrz. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz do nas, aby otrzymać darmową wycenę!

KIM SĄ NASI KLIENCI?

Pracujemy  z inwestorami, którzy tak jak my są otwarci na świat i gotowi na zmiany. Ważna jest dla nas dobra komunikacja z klientem. Dokładamy wszelkich starań aby inwestor obdarzył nas zaufaniem niezbędnym do wspólnego stworzenia idealnego wnętrza. Cenimy sobie umiejętność komunikowania o swoich potrzebach, dzięki temu nasza współpraca jest  znacznie ułatwiona.

GDZIE PROJEKTUJEMY?

Realizujemy projekty na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia i okolic. Wykonujemy także projekty on-line!